Nasze żony

Autor:
Éric Assous
Informacje
Najbliższe spektakle: 01, 02, 28 Czerwiec 2024 r.
Kup bilety:
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia i kostiumy: Wojciech Stefaniak
Asystent reżysera: Dariusz Meclik
Druga asystentka reżysera i inspicjentka: Eliza Palka-Grochal
Realizacja światła: Grzegorz Marczak
Realizacja światła: Maciej Skorupa
Realizacja dźwięku: Piotr Roszczyk
Czas trwania: 1 godz. 45 min (1 przerwa)
Premiera: 23 Marzec 2024

O spektaklu

NASZE ŻONY, czyli nie tylko o mężczyznach

Nasze żony to koncert gry aktorskiej rozpisany na trzech znakomitych aktorów. Nie zdradzając trzymającego w napięciu przebiegu fabuły, możemy zagwarantować, że od samego początku zostaną Państwo wciągnięci w wir nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wyśmienita obsada, w której zobaczymy wysoko cenionych aktorów, sprawi, że napięcie na scenie nie opadnie aż do ostatniej chwili.

Dwóch starych przyjaciół czeka na trzeciego. Miał przyjść na karty, ale się spóźnia…

W sytuacji, w której wieloletnia przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, na jaw wychodzą sekrety oraz skrywane pretensje i frustracje. Bohaterowie sztuki mają ustaloną pozycję,  doświadczenie i życie rodzinne. Ale czy miłość jest w ogóle możliwa w czasach, gdy międzyludzkie relacje stają się transakcją? Obraz współczesnych relacji ukazany przez pryzmat przyjacielskiego spotkania dorosłych facetów raz będzie śmieszny, raz straszny, ale na pewno poruszający.

Warto podkreślić, że „Nasze żony” Érica Assousa to nie tylko znakomita sztuka o męskiej rywalizacji i poczuciu lojalności. Również moralność, zostanie poddana nieoczekiwanej próbie. Z brawurowo napisanego tekstu reżyser Wojciech Malajkat z mistrzostwem wydobywa delikatniejsze tony i podkreśla sprawy, z którymi nie do końca  sobie radzą dojrzali przecież mężczyźni. Jednocześnie, kiedy trzeba, nie oszczędza nikogo, obnażając fasadę, za którą skrywają się prawdziwe ludzkie charaktery

Brawurowa, błyskotliwa historia o spotkaniu przyjaciół, w gwiazdorskiej obsadzie, to trzymający w napięciu spektakl, w którym refleksja przeplata się z humorem.

 

 

Współpraca przy spektaklu

Ceny biletów

Strefa I - 120 zł
Strefa II- 100 zł

SEZON 2024/25
Strefa VIP - 150 zł
Strefa I - 140 zł
Strefa II - 100 zł

Najbliższe spektakle

Partner spektaklu

Galeria